mapa uložna 2ringa-fi15 mm a4 pp crystal exacompta 54194e prozirna
Artikal :
Šifra artikla:
Jedinica mjere:
KOM
Opis:
MAPA ULOŽNA
Specifikacija:
format: A4; dimenzija: 250x320 mm; 2 ringa; ring fi: 15 mm; hrbat: 20 mm; debljina: 0,5 mm; PP